URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI DŁONI

Urządzenia do dezynfekcji rąk - zdrowie na pierwszym miejscu

Dlaczego warto regularnie wykorzystywać urządzenia do dezynfekcji rąk? Kilka milionów szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów na jednym centymetrze kwadratowym dłoni. 70 procent zakażeń i wszelkiego rodzaju chorób układu pokarmowego jest wywoływanych przez bakterie, które są przenoszone na rękach. Z tego powodu urządzenia do dezynfekcji rąk mogą stanowić nieodłączny element naszego codziennego funkcjonowania nie tylko przez najbliższe kilka miesięcy, ale również po zakończeniu obecnie panującej na świecie pandemii.

Gdzie możemy znaleźć urządzenia do dezynfekcji?

Przyzwyczailiśmy się do widoku przynajmniej jednego urządzenia do dezynfekcji przed wieloma miejscami publicznymi. Faktycznie, miejsca przez które przewija się bardzo duża liczba niezwiązanych ze sobą osób często mogą stać się ogniskami wielu chorób zakaźnych w najbliższej okolicy. Dlatego też w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo znajdziemy urządzenia do dezynfekcji w wielu miejscach publicznych. Sklepy spożywcze ze względu na dużą liczbę produktów dotykanych przez obce osoby to duże zagrożenie dla naszego zdrowia. Hotele oraz lokale gastronomiczne i usługowe także są wyposażone w stacje do dezynfekcji.

Urządzenia do dezynfekcji rąk - odpowiednia jakość

Wieloletnia współpraca została doceniona przez wiele firm, którym dostarczamy nasze produkty. Urządzenia do dezynfekcji rąk szczególnie od kilkunastu miesięcy zdobyły wiele zaufania nie tylko klientów biznesowych, ale również klientów indywidualnych. Od samego początku współpracy dokładamy wszelkich starań, żeby sprzęt mógł służyć przez wiele lat. Pierwszym krokiem jest oczywiście sprzedaż urządzenia do dezynfekcji rąk, ale również profesjonalne wsparcie zarówno w kwestiach montażu, jak również codziennym użytkowaniu. Jeżeli sprzęt zostanie uszkodzony, oferujemy zarówno możliwość wymiany urządzenia, jak i naprawę niespodziewanej awarii.

Urządzenie do bezdotykowej dezynfekcji rąk dla Twojego portfela

Oprócz kwestii zdrowotnych, niezwykle ważne w funkcjonowaniu biznesu są oszczędności. Urządzenie do bezdotykowej dezynfekcji rąk może je zapewnić. Dzięki niej firma zaoszczędzi nawet 5 razy więcej na codzienną higienę pracowników. Brak wymogów stałej konserwacji oraz wieloletnia gwarancja użytkowania także nie pozostaje bez znaczenia. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zapewniają trzykrotnie wyższą efektywność w porównaniu do tradycyjnych płynów do dezynfekcji.

Aktywne filtry