KROPIELNICE KOŚCIELNE

Bezdotykowa kropielnica do kościoła

Pandemia koronawirusa spowodowała lęk przed bezpośrednim kontaktem z wodą święconą umieszczoną w naczyniu, z tego powodu też wielu wiernych  przychodzących na Eucharystię lub po porostu odwiedzających kościół całkowicie zrezygnowało z jej używania. Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji do oferty naszego sklepu internetowego wprowadziliśmy kropielnice bezdotykowe.

Czym jest kropielnica bezdotykowa?

Wierni, którzy odwiedzają kościół w czasie pandemii powinni czuć się bezpiecznie i nie  bać się używania wody święconej do obmycia z grzechów. W końcu to święty znak, przez który na podobieństwo sakramentów są oznaczone i otrzymywane za wstawiennictwem Kościoła skutki, zwłaszcza duchowe.

Kropielnica bezdotykowa (aspersorium) to innowacyjne urządzenie, które w higieniczny sposób dozuje wodę święconą na dłonie wiernych. Dzięki takiemu rozwiązaniu została wyeliminowana możliwość przenoszenia bakterii i wirusów. Ich zastosowanie jest odpowiedzią na nowe wymogi sanitarne i epidemiologiczne, które pojawiły się w związku z COVID-19.

Kropielnica bezdotykowa – wykonanie i zastosowanie

Każda kropielnica do kościoła została wykonana z niezwykłą starannością i dodatkowo wzbogacona o design, który wpasuje się w niejedno wnętrze kościoła. Posiadamy modele, które idealnie będą współgrały z klasycznym wystrojem świątyni oraz takie, które sprawdzą się w nowoczesnej odsłonie kościoła.

Bezdotykowa kropielnica to urządzenie, które nie wymaga nadzoru, a płyn dozowany jest automatycznie na dłonie i nie zostawia śladów. Ilość płynu można regulować, dzięki czemu korzystanie z tego rozwiązania jest nie tylko bezpieczne, ale i ekonomiczne.

Bezdotykowe kropielnice zrobione są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możemy liczyć na wieloletnie jej użytkowanie, nawet przy intensywnym ich używaniu.

Bezdotykowe kropielnice – jakie są ich zalety?

Bezdotykowa kropielnica zamontowana w kościele, to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda stosowania wody święconej. Urządzenia są praktyczne w użyciu i posiadają unikatowy design, który zachęca do korzystania i wpasowuje się we wnętrze kościoła. Aspersorium to proste w instalacji i oszczędne urządzenie, które wydaje odpowiednią ilość wody święconej.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór bezdotykowych kropielnic. Jeżeli nie wiedzą Państwo, które z urządzeń będzie stanowiło najlepszy wybór, zapraszamy do kontaktu z przyjemnością udzielimy wszelkich rad. Projektujemy też kropienie na specjalne zamówienia. 

Aktywne filtry