Dezynfekcja w placówkach państwowychDezynfekcja urzędów

Z reguły potrzeba dezynfekcji pojawia się w miejscach, gdzie ludzie spędzają dużo czasu i wykonują swoją pracę. Jej celem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych i pasożytniczych, które są przenoszone przez kontakt z czynnikami patologicznymi unoszącymi się w powietrzu, czy też zanieczyszczonymi powierzchniami. Żeby zadbać o czystość takich miejsc można skorzystać z usług profesjonalnej firmy czyszczącej lub wybrać odpowiedni sprzęt do dezynfekcji. My rekomendujemy to drugie rozwiązanie. Zobacz, na czym w praktyce polega dezynfekcja urzędów z urządzeniami Sterimedic.

Dezynfekcja w urzędach

Dezynfekcja w urzędach jest złożonym procesem, który wymaga zastosowania kilku różnych środków: czyszczenia, mycia i dezynfekcji. Dzięki naszym bezdotykowym urządzeniom wykonasz je wszystkie samodzielnie. Wystarczy, że ustawisz dozownik przy wejściu do urzędu, a odwiedzający go goście będą mogli w bezpieczny sposób odkazić swoje dłonie.

Urządzenia Sterimedic ułatwiają także czyszczenie przedmiotów znajdujących się w urzędzie: telefonów, klawiatur, myszy komputerowych, biurek czy krzeseł. Wystarczy, że umieścisz pod dozownikiem dłoń z papierem lub ścierką, a zostanie ona namoczona środkiem dezynfekującym - teraz wystarczy wyczyścić dane przedmioty.

Dezynfekcja urzędów - dlaczego warto ją rozważyć?

Dezynfekcja urzędów może wydawać się stratą czasu i pieniędzy, ale w rzeczywistości jest to niezbędny element utrzymania czystości. Należy mieć jednak świadomość, że codziennie do biura przychodzi wiele różnych osób - niektórzy przychodzą do pracy, inni, aby spotkać się ze współpracownikami, a jeszcze inni po prostu skorzystać z toalety. Niektórzy pracownicy są znani z tego, że jedzą lunch w budynku, podczas gdy inni zamawiają je z pobliskiej restauracji. Zanieczyszczenia mogą pochodzić z wielu źródeł i docierać wieloma drogami - brak właściwej dezynfekcji może narazić pracowników i petentów na występowanie chorób.

Dezynfekcja w urzędach Sterimedic

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty do bezdotykowej dezynfekcji. Nasze dozowniki są obsługiwane w sposób intuicyjne, a przy tym wyróżniają się ekonomicznością i dokładnością. Projektujemy je z myślą o wygodzie osób, które będą je użytkować - między innymi dlatego, można zamontować je w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości. Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej, jak może wyglądać dezynfekcja w urzędach z pomocą bezdotykowych dozowników marki Sterimedic.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz