ZUS DOFINANSOWANIE BHP

ZUS - dofinansowanie BHP na urządzenia dezynfekujące

W ramach tegorocznego naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu dofinansowania działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy możliwe jest uzyskanie dotacji na wdrożenie bezdotykowych urządzeń dezynfekujących. To ogromna szansa dla Twojego przedsiębiorstwa. Możliwe do uzyskania poprzez ZUS dofinansowanie BHP obejmuje nasze nowoczesne urządzenia, dzięki którym możesz znacznie zmniejszyć liczbę zachorowań w firmie. Co więcej, dzięki naszemu doświadczeniu, złożenie wniosku będzie o wiele prostsze. Dowiedz się, co możesz zyskać decydując się na urządzenia Sterimedic. 

ZUS dotacje BHP - szansa dla Twojego przedsiębiorstwa

Oferowane przez ZUS dotacje BHP mogą stanowić korzystne źródło finansowania urządzeń do dezynfekcji rąk. To z kolei idealna szansa na wdrożenie profesjonalnych i niezawodnych urządzeń. W przeciwieństwie do tanich dozowników, urządzenia Sterimedic zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnie łatwej obsłudze i wygodzie. Pozwalają na bezdotykową dezynfekcję dłoni, dzięki czemu są maksymalnie higieniczne i nie przyczyniają się pośrednio do rozprzestrzeniania drobnoustrojów. Cechują się też maksymalną trwałością i nowoczesnym, wpisującym się świetnie w otoczenie każdej placówki designem. 

Dofinansowanie ZUS BHP a urządzenia Sterimedic

Brak konieczności przeprowadzania okresowej konserwacji i bezusterkowość naszych systemów do dezynfekcji to nie tylko łatwiejsze i efektywniejsze zachowanie higieny w zakładzie pracy. To także znacznie (nawet 5-krotnie) mniejsze wydatki. Nasze urządzenia są stosowane w wielu branżach, od placówek medycznych, przez produkcję spożywczą, gastronomię i hotelarstwo, aż po wszelkiego rodzaju biura. To rozwiązania o charakterze uniwersalnym, sprawdzające się w najróżniejszych sektorach. Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując odpowiednio dokumentację urządzeń, co sprawia, że złożenie wniosku o dofinansowanie ZUS BHP jest znacznie prostsze. 

Uzyskaj dotacje ZUS BHP na system dezynfekcji 

Urządzenia marki Sterimedic pozwolą Ci zadbać o nienaganną higienę w miejscu pracy, zmniejszając tym samym znacznie ryzyko zachorowań lub zainfekowania produktu. Będą też dużą oszczędnością oraz zabezpieczeniem na wypadek roszczeń ze strony Klientów (w hotelu czy restauracji). Dzięki szerokiej gamie urządzeń dobierzesz rozwiązanie idealnie wpisujące się w Twoje indywidualne potrzeby. Konkurs wniosków na dotacje ZUS BHP będzie z kolei dobrym powodem do wdrożenia profesjonalnego systemu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz szczegółami. Dla osób niezainteresowanych zakupem oferujemy także możliwość wynajmu. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz