STOJAKI SPERSONALIZOWANE DO DOZOWNIKÓW STERIMEDIC

Stojaki

Stojaki w poniższej kategorii przeznaczone są po to, aby móc na nich zamontować urządzenia Sterimedic Glass Series. W naszej ofercie znalazły się wykonane z najwyższej jakości materiałów, stabilne stojaki wykończone solidną podstawą ze stali nierdzewnej. Szeroki asortyment pozwala na dobranie modelu dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Zdjęcia stojaków są podglądowymi i ceny stojaków nie zawierają urządzeń do bezdotykowej dezynfekcji dłoni.

stojaki-sterimedic.jpg

Stojak do dezynfekcji rąk - niezbędny w dzisiejszych czasach

Ostatnie kilkanaście miesięcy pokazuje nam, jak istotne w naszym życiu jest dbanie o higienę naszego ciała, a przede wszystkim dłoni. Stojak do dezynfekcji rąk stanowi pierwszy punkt przy którym się zatrzymujemy przy okazji każdego wejścia do jakiegokolwiek pomieszczenia zamkniętego. Sytuacja na świecie bardzo wyraźnie pokazuje, jak istotna jest regularna i odpowiednia dezynfekcja. Postawiony w wielu różnych miejscach stojak do dezynfekcji rąk może w znaczący sposób ograniczyć ryzyko jakiejkolwiek infekcji w społeczeństwie.

Stojak do dezynfekcji - gdzie można go spotkać?

Właściwie na wejściu do każdego miejsca publicznego możemy zauważyć stojak do dezynfekcji. W niektórych miejscach, takich jak wielopowierzchniowe galerie handlowe, punkty z płynem do dezynfekcji znajdują się w kilku miejscach. Zazwyczaj są to takie lokalizacje, przy których klienci galerii najczęściej się poruszają. Przy niemal każdym wejściu do sklepu spożywczego również stoi stojak do dezynfekcji. Pracodawcy, których podwładni z konieczności muszą pracować w biurze, także powinni zapewniać takie urządzenie w swoim miejscu pracy.

Stojak na płyn do dezynfekcji - podstawowe informacje

Pierwszą rzeczą, na jaką osoba przechodząca obok takiego urządzenia jest oczywiście wygląd. Stojak na płyn do dezynfekcji zachowuje neutralność, dzięki białemu kolorowi. Z tego powodu można go umieścić w każdym miejscu, bez ingerencji w wygląd otoczenia. Metalowa dwustronna noga również wpasowuje się w otoczenie oraz zapewnia stabilizację, nawet przy różnych warunkach atmosferycznych, jeżeli stojak na płyn o dezynfekcji jest umieszczony przed wejściem do pomieszczenia.

Stojak do dezynfekcji rąk - bezdotykowy sposób na bezpieczeństwo

Ochrona przed wszelkiego rodzaju zarazkami i infekcjami - właśnie to zapewnia nasz stojak do dezynfekcji rąk. Bezdotykowy sprzęt, dzięki któremu znacznie lepiej możemy bronić się przed chorobami. Taki sposób dezynfekcji dostępny jest w wielu miejscach publicznych, a także w budynkach firmowych oraz na niektórych osiedlach zamkniętych.

Aktywne filtry