Dezynfekcja w supermarketachDezynfekcja supermarketów - także przez następne lata

Po ponad dwóch latach pomału pandemia koronawirusa ustępuje nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Trzeba jednak pamiętać, że dbanie o higienę osobistą może przynieść nam bardzo dużo dobrego także w spokojniejszych czasach. Dlatego właśnie dezynfekcja supermarketów to temat, o którym warto pamiętać również obecnie. Z jakiego powodu? Niezmiennie przez rozmaite miejsca użytku publicznego przewija się coraz więcej osób z całkowicie różnych środowisk, obracający się w zupełnie innych kręgach. Jeden dotyk tego samego produktu, nawet w plastikowym opakowaniu, może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Z tego powodu dezynfekcja supermarketów powinna być cały czas bardzo istotnym elementem ich funkcjonowania.

Dezynfekcja marketów - dlaczego warto?

Przede wszystkim dezynfekcja marketów ma zadbać o zdrowie. Na pierwszym miejscu pomyślmy o dobrym samopoczuciu klientów. Jednak z perspektywy pracodawcy równie istotne jest odpowiednia troska o swoich pracowników. Dzięki regularnemu użyciu proponowanych przez nas urządzeń można ograniczyć wydatki na higienę kadry nawet pięciokrotnie! Jak widać, dodatkowym atutem może być troska o swój portfel. Warto również pamiętać o tym, że dezynfekcja marketów ma w dużej mierze służyć ochronie przed rozmaitymi wirusami oraz bakteriami, które pozostają na naszych dłoniach. Jeżeli nie jesteśmy przekonani co do ochrony przed koronawirusem, warto zauważyć główny powód problemów żołądkowych. Są one wywoływane w 70 procentach właśnie przez niewłaściwą higienę naszych dłoni.

Dezynfekcja dla marketów - tanie i praktycznie rozwiązanie

Paradoksalnie jednak troska o zdrowie pracowników oraz klientów może nie okazać się tak kosztowne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Codzienna dezynfekcja dla marketów to w końcu umieszczenie jednego lub dwóch dozowników przed wejściem i wyjściem. Każdy może przechodząc wysunąć rękę w celu dezynfekcji. Jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ nasze urządzenia są bezdotykowe - działają dzięki fotokomórce umieszczonej wewnątrz. Poza jednorazowym wydatkiem na urządzenie następnymi krokami jest regularne uzupełnianie płynu oraz okazjonalna konserwacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia pozostawały sprawne nie tylko na jeden czy dwa sezony, ale na wiele lat. Jak widać dezynfekcja dla marketów wcale nie musi być drogim rozwiązaniem. Warto z niego skorzystać, także ze względu na względnie niskie koszty.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz