Dezynfekcja w hoteluDezynfekcja w hotelu – urządzenia, akcesoria i środki czyszczące

Oferowanie usług hotelowych wiąże się dziś z ogromną odpowiedzialnością. W trosce o zdrowie i komfort psychiczny wszystkich gości właściciele obiektów noclegowych poszukują nowoczesnych rozwiązań sanitarnych, odpowiadających za utrzymanie czystości na całym terenie. Jednak dezynfekcja w hotelu powinna objąć znacznie większy obszar działań niż mycie podłóg i tym podobne. Wychodząc więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oddajemy do dyspozycji profesjonalne urządzenia dezynfekujące oraz akcesoria pomocnicze i podstawowe środki antybakteryjne. Wierzymy, że dzięki nim każdy obiekt noclegowy zyska status bezpiecznego i przyjaznego gościom.

 

Nowoczesne urządzenie SteriMedic w Twoim hotelu

Łatwy dostęp do profesjonalnych środków dezynfekujących dłonie powinien obejmować cały budynek. W takim wypadku idealne rozwiązanie stanowi nasze nowatorskie urządzenie SteriMedic – ta wygodna oraz prosta w użyciu stacja dezynfekująca może zostać skompletowana wraz ze stojakiem. Jego część frontową pokrywa grube szkło hartowane z wysokojakościowym nadrukiem, dopasowanym do branży hotelarskiej oraz Wellness & SPA. Nasze urządzenia warto postawić nie tylko przy głównym wejściu do hotelu, ale także przy wyjściu z toalet oraz w pobliżu wind i lobbyt. Ponadto w naszym sklepie znajdą Państwo dopasowane do SteriMedic płyny oraz żele i mydła w płynie.

 

Dezynfekcja hotelu – co jeszcze…?

Okres popandemiczny sprawia, że wszyscy miłośnicy turystyki wreszcie mogą skorzystać z należnego im wypoczynku. Ponowne otwarcie hoteli wiąże się jednak z przestrzeganiem nowych przepisów bezpieczeństwa. Dezynfekcja hotelu nie kończy się na udostępnieniu gościom funkcjonalnych stacji; to także sterylizacja przestrzeni wspólnych takich jak restauracje, lobby czy stera basenowa. Przywiązując szczególną wagę do nowych zasad zachowania bezpieczeństwa, warto udostępnić pracownikom odpowiedzialnym za czystość maski i rękawice ochronne. One również znajdują się w ofercie naszego sklepu i stanowić mogą dopełnienie każdego zamówienia.

Dezynfekcja w hotelu jako forma zabezpieczenia biznesu

Powyższe narzędzia udostępnione wszystkim gościom i pracownikom mogą pozytywnie wpłynąć na ich poczucie bezpieczeństwa. Przy czym warto mieć świadomość, że nie zawsze da się uniknąć sytuacji niekomfortowych dla każdej ze stron. Odpowiednia dezynfekcja hotelu oraz posiadanie renomowanego sprzętu i korzystanie z atestowanych preparatów to niezbędna forma zabezpieczenia swojego biznesu – pozytywnie wpłynąć może chociażby na wyniki interwencji sanepidowskich, podejmowanych w związku ze zgłoszoną przez Klienta szkodą, dotyczącą utraty zdrowia na terenie obiektu. W naszym sklepie nie tylko dokonają Państwo zakupu, ale również wynajmą profesjonalny sprzęt, który zabezpieczy Państwa biznes oraz reputację. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów dezynfekujących, a w razie pytań – do kontaktu telefonicznego bądź pod adresem email.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz