Dezynfekcja na statkach wycieczkowychDezynfekcja statków - nietypowe miejsce, które również wymaga uwagi

Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja statków jest bardzo ważna i odgrywa istotną rolę w kwestii utrzymania higieny i bezpieczeństwa na pokładzie. Niezależnie od tego, o jakim statku mowa, czy jest to żaglówka, statek wycieczkowy, jacht czy całkowicie prywatna łódka. W każdym z tych przypadków należy pamiętać o bezpieczeństwie i decydować się na sprawdzone rozwiązania, które znacząco poprawiają komfort. W naszej ofercie znajdują się, zarówno bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, jak i odpowiednie płyny, które pozwalają pozbyć się wirusów i bakterii.

Dezynfekcja na statkach - najwyższej jakości płyny do dezynfekcji

Dezynfekcja na statkach odgrywa bardzo ważną rolę. To dlatego zachęcamy do zamontowana podajników na płyn dezynfekujący, które znacznie ułatwiają zachowanie odpowiedniej higieny. Nasze produkty spełniają wszelkie wytyczne, co czyni je łatwymi w obsłudze i bardzo intuicyjnymi. Dostępne u nas płyny łączą w sobie skuteczną dezynfekcję i odpowiednią ochronę skóry. Dodatkowo są w pełni kompatybilne z naszymi urządzeniami.

Dezynfekcja statków - dlaczego warto wybierać urządzenia bezdotykowe?

Korzystanie z urządzeń bezdotykowych ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim jest proste w obsłudze, w pełni intuicyjne i zapobiega przenoszeniu się drobnoustrojów obecnych na dłoniach. Dzięki temu dezynfekcja statków jest jeszcze prostsza! Wystarczy przejechać dłonią pod podajnikiem, a płyn zostanie automatycznie zaaplikowany. Zostaje on zaaplikowany pod postacią delikatnej mgiełki, która precyzyjnie rozprowadza się po dłoniach. Jest to przyjemny i dokładny system, który umożliwia lepszą dezynfekcję. Dodatkowo urządzenia do dezynfekcji można montować w każdym dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości, co sprawia, że korzystanie z nich może być dopasowane do poszczególnych osób i ich potrzeb. To również zasługuje na uwagę!

Dezynfekcja na statkach - kilka wariantów do wyboru

Co więcej, w naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów urządzeń do dezynfekcji rąk, co sprawia, że bez trudu uda się dopasować kolor i rodzaj względem swoich potrzeb. W ten sposób dezynfekcja na statkach jest prosta i elegancka. To pozwoli rozwiązać problem tych, którzy do tej pory uważali, że podajniki do płynu dezynfekującego to nieestetyczny gadżet. Obecnie na sprzedaż oferujemy kilka wariantów kolorystycznych, które bez najmniejszego problemu można dopasować względem swoich upodobań, a także kolorystyki, która panuje na pokładzie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz