Dezynfekcja w klubie fitnessDezynfekcja siłowni w klubie fitness

Siłownia to miejsce, w którym przebywa dużo osób każdego dnia. Dlatego jest siedliskiem wirusów i bakterii, które mogą dostać się do organizmu. Sprzęty dostępne w siłowni są używane i dotykane nawet przez dziesiątki mężczyzn i kobiet. Na ich powierzchni bez problemu mogą rozwijać się grzyby, drobnoustroje i wszelkie zarazki. Dlatego tak bardzo ważna jest odpowiednia czystość oraz higiena w takich miejscach jak siłownie i kluby fitness. Sprawdź naszą ofertę i usługi, w których również jest dezynfekcja siłowni.

Dezynfekcja sprzętu na siłowni — bezpieczeństwo dla każdego

Z siłowni korzysta coraz więcej ludzi w każdym wieku, którzy pragną rozpocząć aktywność fizyczną. Dlatego pomieszczenia, które są ogólnie dostępne dla każdego, powinny być nie tylko zachowane w nienagannym porządku, lecz także w czystości. Organizm po zetknięciu z bakteriami może zostać osłabiony, przez co nie będzie odporny na wszelkie choroby. Dlatego warto zadbać o czyste sale, sprzęty, akcesoria, które przewijają się przez setki rąk. Odpowiednia dezynfekcja sprzętu na siłowni pomaga również zniwelować nieprzyjemny zapach, który może unosić się w powietrzu i tym samym utrudniać ćwiczenia. Na urządzeniach zbiera się pot, brud, naskórek, które później przenoszone są na inną osobę, co często prowadzi do nieprzyjemnych infekcji. 

Dezynfekcja siłowni — dlaczego jest to ważne?

W siłowniach najczęściej występuje wilgotne powietrze, które wynika z dużej liczby osób w niewielkim pomieszczeniu. Dodatkowo w powietrzu unosi się również pot. To idealne warunki dla rozwoju grzybów, bakterii i wirusów. Niestety nie zawsze zwykłe środki do dezynfekcji są w stanie usunąć zarazki, które są wdychane z powietrza do organizmu. Dlatego warto wybrać profesjonalny sprzęt do dezynfekcji, który zawiera dedykowany do tego płyn dezynfekcyjny. Korzystając z takich podajników masz pewność, że Twoich dłoniach oraz używanym sprzęcie nie ma szkodliwych bakterii. To wszystko zapewni dezynfekcja siłowni z wykorzystaniem Sterimedic.

Dezynfekcja siłowni i sprzętu tylko w Sterimedic 

Sterimedic to aparaty do bezdotykowej dezynfekcji rąk, które gwarantują wysoką skuteczność niszczenia bakterii i wirusów. W połączeniu z odpowiednim płynem dezynfekującym zapewnia wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Regularne korzystanie z naszych urządzeń sprawia, że siłownia znów będzie wolna od zarazków i przykrego zapachu. Wiemy, jak ważna jest prawidłowa i dokładna dezynfekcja siłowni, dlatego w naszej ofercie mamy urządzenia dedykowane tego rodzaju miejscom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz