Dezynfekcja w gastronomii

Najlepsze rozwiązania dla gastronomii.

Pod wieloma względami gastronomia jest jedną z najbardziej wymagających branży. Szczególnie wrażliwa na kwestię czystości i higieny. Dlatego każda restauracja i obiekt związany z gastronomią powinien sięgać po sprawdzone i skuteczne środki do dezynfekcji. Pandemia koronawirusa postawiła właścicieli lokali i Klientów przed zupełnie nieznanymi dotąd wyzwaniami. Naszym zadaniem jest szybko i skutecznie zaopatrzyć Państwa w najwyższej jakości środki i urządzenia do dezynfekcji.

Stojaki SteriMedic. Nowoczesne rozwiązania w dobrym stylu.

Dziś nikogo już nie dziwi stojak do dezynfekcji witający Gości tuż po przekroczeniu progu lokalu. Niestety większość tego typu urządzeń szpeci wnętrze lokalu i zniechęca do wizyty. Stojaki SteriMedic zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z wysokiej jakości produktem. Solidna podstawa ze stali ciętej laserowo, w połączeniu z doskonałym wyważeniem zapewnia stacji stabilność, a przyjemna grafika nawiązująca do profilu działalności nie wpływa negatywnie na aranżację wnętrza, a co najważniejsze, stojaki są w pełni mobilne. Można z łatwością przenieść je w dowolne miejsce.

Urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji SteriMedic, solidny partner w Twojej restauracji.

Doskonałym uzupełnieniem stojaków są urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji SteriMedic. Wnętrze aparatu wykończone zawsze modnym i trwałym aluminium, które dodatkowo ozdobiono charakterystycznym szlifem. Wraz z obudową zewnętrzną z hartowanego szkła, urządzenie jest po prostu ładne, nowoczesne i trwałe. Zasilane wytrzymałym akumulatorem lub prądem sieciowym, z perfekcyjnie działającym rozpylaczem i tacką ociekową, stanowi nieprzekraczalną barierę dla wszelkich wirusów, w tym oczywiście COVID-19.

Produkty SteriMedic. Polska jakość i gwarancja trwałości.

Ale to nie wszystko. Zarówno w perfekcyjnie działającej gastronomii, tak i w naszych urządzeniach, można pokusić się o dodatkowe elementy. Nowatorskim rozwiązaniem, które docenią właściciele restauracji jest funkcja odblokowująca drzwi dopiero po zdezynfekowaniu dłoni. To jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w kwestii ochrony zdrowia siebie, a przede wszystkim innych Gości, wszystko działa jak należy. Warto podkreślić, że urządzenia wyprodukowane są w Polsce i objęte 24-miesięczną gwarancją. Nasze urządzenia są jak kuchnia- najlepsza ta swojska, którą znamy od lat!

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz