Dezynfekcja w domach opiekiDezynfekcja w domach opieki – bezpieczne miejsce ze SteriMedic

Personel i władze domów opieki powinni przede wszystkim przyłożyć wszelkich starań do zadbania o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkających tam seniorów. Jednym z najważniejszych elementów jest właściwe sprzątanie i dezynfekcja domów opieki. SteriMedic zapewni Państwu najlepsze i najnowocześniejsze na rynku urządzenia do dezynfekcji rąk. Jesteśmy liderem w branży, a nasze produkty cechuje jakoś, trwałość i atrakcyjna cena. Oprócz wysokiej jakości urządzeń do dezynfekcji dłoni mamy w naszej ofercie specjalne stojaki dedykowane do nich i płyny do dezynfekcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Dlaczego warto zamontować urządzenia do dezynfekcji dłoni?

Domy dla seniorów to miejsca w których zarazki mogą się łatwiej rozprzestrzeniać. Starsze osoby często mają obniżoną odporność, a to zwiększa ryzyko zachorowania. Konieczne jest nie tylko regularne sprzątanie, ale również odpowiednia dezynfekcja. Jednak nawet częste i z pozoru dokładne sprzątanie może nie być wystarczające i mikroorganizmy będą swobodnie się przemieszczały. Jak na wielu polach tak i tu najsłabszym ogniwem jest człowiek. Wiele osób ma problemy z prawidłowym i częstym myciem dłoni. Dotyk jest jedną z dróg przenoszenia się zarazków. Dobrym rozwiązaniem jest montaż urządzeń do bezdotykowej dezynfekcji dłoni przed wejściem do części wspólnych w domach opieki. Każdy mieszkańcem zdezynfekuje dłonie i będzie mógł z innymi wchodzić w bezpieczne interakcje. Oczywiście same urządzenia nie wystarczą. Potrzebna jest również odpowiednia edukacja i poinstruowanie jak korzystać z nich. Nasz sprzęt jest prosty i intuicyjny, więc każdy szybko nauczy się jak go używać.

Urządzenia do dezynfekcji – ze SteriMedic minimalizuj negatywne skutki odwiedzin

Osoby postronne pojawiające się w domach opieki zwiększają ryzyko pojawienia się groźnych wirusów i bakterii. Mogą to być osoby z rodziny, wszelkiego rodzaju dostawcy czy firmy usługowe. Kontakt podopiecznych domów opieki z osobami z zewnątrz można ograniczyć, ale lepiej się do niego odpowiednio przygotować. Tu przydadzą się urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji dłoni od SteriMedic. Zamontowane w pobliżu wejść do budynku znacznie podwyższą bezpieczeństwo higieniczne.

Urządzenia do dezynfekcji dłoni od SteriMedic

Oferujemy Państwu najlepsze urządzenia tego typu dostępne na rynku. Zakup u nas to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy. Są funkcjonalne i ładnie prezentują się w każdym wnętrzu. Nasze urządzenia do dezynfekcji dłoni to łatwa, bezdotykowa obsługa. Oprócz sprzętu oferujemy również fachową obsługę i pomoc w montażu. Decydując się na nasze urządzenie, zapewnicie Państwo dezynfekcje 3 krotonie skuteczniejszą od tradycyjnych metod i płynów do dezynfekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz