Dezyfekcja w Twojej firmieDezynfekcja dla firm - dlaczego warto korzystać z tego rozwiązania?

Ostatnie miesiące chyba wszystkim udowodniły, jak dużą rolę odgrywa dbałość o higienę i regularna dezynfekcja. Właśnie z tego powodu również dezynfekcja dla firm powinna być traktowana profesjonalnie. Na całe szczęście, wybierając nasze produkty może być pewnym, że będą one najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się, chociażby urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Są to profesjonalne podajniki marki Sterimedic, które w połączeniu z płynem dezynfekującym gwarantują wysoką skuteczność w walce z bakteriami i wirusami.

Dezynfekcja firm - środki dezynfekujące najwyższej jakości

Oczywiście wszystkie środki dezynfekujące, które umieszczone są w bezdotykowych urządzeniach do dezynfekcji rąk, jak najbardziej przeszły wszystkie niezbędne testy. Dzięki temu wykazują one dużą skuteczność względem zwłaszcza świńskiej grypy oraz COVID-19, a dodatkowo zapobiegają przenoszeniu drobnoustrojów, które pozostają na rękach. Dodatkowo te dozowniki nie wymagają żadnego nadzoru. Płyn dezynfekujący zostaje rozpylony pod postacią mgiełki, która dokładnie pokrywa dłonie, co ułatwia aplikacje. Dzięki temu cały system jest w pełni ekonomiczny, wygodny i szybki. W ten sposób dezynfekcja firm staje się jeszcze prostsza, a dozowniki mogą zostać zamontowane praktycznie w każdym miejscu.

Dezynfekcja dla firm - urządzenia do dezynfekcji dopasowane do konkretnych potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma ma swoje własne wymogi i oczekiwania. Właśnie dlatego proponowana przez nas dezynfekcja dla firm dopasowana jest do wszelkich potrzeb. Przede wszystkim nasze podajniki do płynu dezynfekującego, jak najbardziej mogą zostać zamontowane na każdej wysokości, co czyni je w pełni dopasowanymi do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ogromnym plusem jest również to, że wszystko odbywa się w pełni bezdotykowo i intuicyjnie. Wystarczający jest jeden ruch dłonią, aby pokryta została ona odpowiednią ilością płynu umożliwiającego dezynfekcję.

Dezynfekcja firm przy pomocy płynu do dezynfekcji

Dezynfekcja firm może być efektywna jedynie poprzez zastosowanie najlepszego płynu do dezynfekcji, który faktycznie pozwala pozbyć się drobnoustrojów i bakterii niebezpiecznych dla zdrowia. Nasze płyny spełniają wszystkie niezbędne wymagania, przez co ich stosowanie rekomendowane jest w miejscach publicznych. Idealnie dopasowane są do naszych podajników, dzięki czemu korzystanie z nich jest tak proste, jak nigdy wcześniej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz