Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

URZĄDZENIA INNE

URZĄDZENIE STERIPOWER STANDARD URZĄDZENIE STERIPOWER STANDARD
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
WIEŻA DEZYNFEKCYJNA STERITOWER WIEŻA DEZYNFEKCYJNA STERITOWER
Producent: Steripower
Cena: 4 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Steripower Mini 500 czarny Steripower Mini 500 czarny
Producent: Steripower
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Steripower Mini 500 czerwony Steripower Mini 500 czerwony
Producent: Steripower
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Steripower Mini 500 srebrny Steripower Mini 500 srebrny
Producent: Steripower
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej

Stacje do dezynfekcji rąk

W dobie pandemii dezynfekcja jest jednym z filarów naszego bezpieczeństwa, dlatego tak duży nacisk kładzie się na udostępnianie we wszystkich możliwych miejscach środków dezynfekcyjnych. Dystrybutory tego rodzaju płynów stały się już stałym elementem naszej codzienności. Dzięki nim odkazić możesz ręce, nie stykając się z powierzchnią dozownika, na której mogłyby znaleźć się bakterie i wirusy.

Wielu przedsiębiorców decyduje się na stacje do dezynfekcji rąk. Profesjonalne, uruchamiane bezdotykowo dozowniki o dużej pojemności, które pozwalają na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa i nie wymagają częstego uzupełniania. Takie rozwiązania stosowane są w sklepach i urzędach, a także firmach usługowych i w innych zamkniętych przestrzeniach.

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk

Czy wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk to sprzęt, w który powinieneś zainwestować? Zdecydowanie tak, jeżeli w Twojej firmie pojawia się wielu klientów! Taki automatyczny dozownik ze stojakiem możesz umieścić w dowolnym miejscu. Najlepiej postawić go blisko wejścia, aby odwiedzający odruchowo z niego korzystali. Tego typu urządzenie nie wymaga dużo przestrzeni, a co najważniejsze, nie musisz ingerować w stałe elementy pomieszczeń, takie jak ściany.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk mocowana do ściany

Jeżeli pracujesz w małym pomieszczeniu, gdzie ustawienie dozownika zajmie niezbędną do poruszania się przestrzeń, wybierz stację do dezynfekcji mocowaną na ścianie. To bardziej inwazyjne rozwiązanie, ale umożliwia zaoszczędzenie przestrzeni. Taki dozownik jest też bardziej dyskretny. Możesz wybrać model w kształcie eleganckiego pudełka. Występują one w różnych kolorach, więc bez problemu dobierzesz taki, który pasuje do Twojego wnętrza.

Decydując się na zakup, sprawdź czy wybrana przez Ciebie bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk aplikuje preparat strumieniem, czy rozpyla go. Obie metody są skuteczne, jednak ta druga pozwala na ekonomiczniejsze wykorzystanie preparatów.

Dbając o bezpieczeństwo oraz zdrowie swoje i odwiedzających Cię osób, zainwestuj w rozwiązania, które maksymalnie zmniejszają ryzyko zakażeń i zapewniają komfort podczas wizyt w Twojej siedzibie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl