Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Płyny

W ofercie znajduje się gama skutecznych i efektywnych produktów dezynfekujących markowych producentów. Wszystkie płyny do dezynfekcji dostępne w ofercie Steripower łączą w sobie wydajność, skuteczną dezynfekcję i bezpieczeństwo użytkowania. Zapewniamy najwyższy poziom higieny i dbałość o pielęgnację oraz ochronę skóry.

           

PŁYNY DO DEZYNFEKCJI

Dlaczego płyny do dezynfekcji to konieczność?

Wiele czynników zakaźnych trafia do naszego organizmu przez ręce, chociażby gdy dotykamy nimi oczu, nosa lub błony śluzowej jamy ustnej. To dlatego tak niezwykle ważne jest regularne mycie rąk oraz ich dezynfekcja. W środowisku domowym zwykle wystarczy po prostu umyć ręce mydłem i wodą, kiedy jednak w rodzinie pojawiają się pierwsze objawy grypy – może to nie wystarczyć. Znacznie bezpieczniejszą formą zachowania higieny stanowią płyny do dezynfekcji rąk, które znaleźć powinny się w każdej toalecie i kuchni. W naszym sklepie znajdziesz tylko renomowane środki wysokiej klasy!

Mydło i płyn dezynfekujący – nie tylko do domu

Dezynfekcja rąk jest ważnym krokiem w zachowaniu higieny nie tylko w domu, ale przede wszystkim w zakładach pracy oraz przestrzeniach publicznych takich jak galerie handlowe, kina czy hotele. Jeśli prowadzisz tego typu działalność, pamiętaj, by zaopatrzyć lokal w mydło i płyn dezynfekujący – dla zdrowia swojego, Twoich pracowników oraz klientów. Środki do dezynfekcji rąk powinny również znaleźć swoja zastosowanie wszędzie tam, gdzie dochodzi do kontaktu z żywnością, na przykład na stołówkach szkolnych i pracowniczych, w barach czy restauracjach, a także sklepach i na targowiskach. Pamiętaj, że w Sterimedic znajdziesz płyny pozbawione olejków zapachowych oraz barwników, co czyni je odpowiednim wyborem, by zaopatrzyć zakłady przemysłu spożywczego.

Wirusobójczy płyn do dezynfekcji rąk dla skóry wrażliwej

Poza codzienną, rutynową dezynfekcją rąk zdarzają się również sporadyczne przypadki epidemii czy zagrożenia wirusowego; przykładem może być chociażby epidemia wirusa SARS-CoV-2. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, warto zainwestować w wysokojakościowy żel, mydło bądź płyn do dezynfekcji rąk. Dostępne w ofercie naszego sklepu płyny posiadają właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, jednocześnie nie podrażniają skóry ani nie wywołują reakcji alergicznych i innych niepożądanych efektów.

Skuteczne płyny dezynfekujące w sklepie Sterimedic

Jeśli szukasz przede wszystkim skutecznych i bezpiecznych środków dezynfekujących bez rozcieńczania, gotowych do użytku bezpośrednio na skórę dłoni – jesteś w dobrym miejscu! Nasze wygodne w użyciu płyny dezynfekujące sprzedajemy w pojemnych butelkach, jednak nie stracą swoich właściwości, gdy przelane zostaną do mniejszych dozowników, a także buteleczek podróżnych z atomizerem. Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi produktami dezynfekującymi i higienicznymi; gwarantujemy, iż wszystkie to środki najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl