Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
PROJEKTY
Nasze przedsiębiorstwo realizuje projekt: "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa, utrzymanie miejsc pracy oraz zwiększenie zatrudnienia w dobie kryzysu dzięki
uruchomieniu produkcji innowacyjnych automatycznych urządzeń do bezkontaktowej dezynfekcji rąk" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 
Celem projektu jest dywersyfikacja działalności firmy poprzez zasadniczą zmianę profilu jej działalności, wzrost zatrudnienia oraz konkurencyjności poprzez wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów - automatycznych bezdotykowych urządzeń ochronnych i prozdrowotnych. W toku realizacji projektu nasze przedsiębiorstwo pozyskuje odpowiednie urządzenia niezbędne do prowadzenia złożonego procesu technologicznego - kupujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia, które wykorzystujemy do produkcji innowacyjnych automatycznych urządzeń do bezkontaktowej dezynfekcji rąk.
 
W efekcie realizacji projektu nastąpi zasadnicza zmiana profilu funkcjonowania firmy oraz podniesie się poziom konkurencyjności przedsiębiorstwa, co nastąpi w efekcie dostosowania się do sytuacji rynkowej dzięki uruchomieniu samodzielnej produkcji innowacyjnych automatycznych urządzeń do bezkontaktowej dezynfekcji rąk SteriMedic. Zakład poprzez zakup specjalistycznych urządzeń zagwarantuje poprawę warunków pracy i stanu BHP w ramach procesu produkcyjnego nowych produktów. Projekt, poprzez wdrożenie nowoczesnych maszyn, przyczyni się do oszczędność materiałów i surowców oraz zoptymalizowanie procesów produkcyjnych, propagując tym samym proekologiczne wzorce takie jak poprawa efektywność energetycznej w sektorze MŚP.
 
Wartość projektu: 1 116 838,00 PLN
 
Wkład Funduszy Europejskich: 758 668,54 PLN
 
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19
 
 
 
Właścicielem strony internetowej jest przedsiębiorstwo KLAJA-BRACIA ŚWIAT CARAVANINGU S.C. MACIEJ KLAJA, MATEUSZ KLAJA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl